Uitnodiging belijdenis / volwassen catechese

catechese 2017Hierbij wil de kerkenraad jij / jullie uitnodigen om deel te nemen aan de  belijdenis / volwassen catechese. Mevrouw Hennie Stuut-Vogelzang (pastoraalwerker) gaat, evenals vorig jaar, deze avonden verzorgen. Wanneer je erover denkt om belijdenis te doen of je hebt reeds belijdenis gedaan en je wilt meer verdieping krijgen in het geloof dan ben je van harte uitgenodigd. De data en avonden worden in overleg afgestemd. En als je nog twijfelt, je kunt  zo een keer vrijblijvend meedoen !
Opgeven kun je bij : Agnes Boersma, 0594-249700 of email : Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Copyright © 2020. Protestantse gemeente Burum/Munnekezijl/Warfstermolen

Alle Rechten Voorbehouden.